Please enable JS

O nas


Kilka słów

Działamy na rynku B2B od 2005 roku.
Wyspecjalizowaliśmy się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań wspierających procesy biznesowe, zwłaszcza w obszarze nowoczesnych kanałów sprzedaży i marketingu oraz dystrybucji produktów.

Tworzymy doświadczony zespół najlepszych fachowców w branży.

Misją Inetmedia Smart Systems jest dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań usprawniających i automatyzujących procesy sprzedaży i wydawania produktów konsumentom a także zaopatrywania odbiorców biznesowych i pracowników w materiały, narzędzia i sprzęty niezbędne w działalności operacyjnej.

Wykorzystujemy do tego celu systemy obejmujące inteligentne urządzenia samoobsługowe i innowacyjne rozwiązania informatyczne.

Podążając za najnowocześniejszymi trendami: Industry 4.0 czy IoT (Internet rzeczy) wprowadzamy w kanałach sprzedaży i dostaw produktów najnowocześniejsze na świecie rozwiązania smart vendingowe.

Poprzez zastosowanie technologii internetowych, mobilnych, multimediów, nowoczesnych metod płatności, programów partnerskich i lojalnościowych tworzymy całkowicie nową jakość vendingu - Smart Vending 4.0

Produkujemy najnowocześniejsze na rynku urządzenia smart vendingowe, które wraz z równolegle dostarczanym, dopasowywanym do potrzeb naszych partnerów pakietem oprogramowania (centralne zarządzanie sprzedażą, zarządzanie treścią komunikatów, programy lojalnościowe, mobilny kontakt z użytkownikiem, itp.) tworzą kompletny systemem nowoczesnej sprzedaży i inteligentnych systemów dystrybucji produktów.

Dzięki nowatorskim rozwiązaniom technicznym oraz programistycznym nasze systemy i dostarczane urządzenia pozwalają m.in.

  • redukować koszty sprzedaży i dystrybucji,
  • zwiększać dostępność produktów,
  • przyciągać nowych odbiorców,
  • zacieśniać relacje z obecnymi klientami / użytkownikami,
  • personalizować sprzedaż i dostawy,
  • poprawiać wizerunek marki,
  • minimalizować / eliminować straty w towarach,
  • podnosić standard obsługi