Please enable JS

Portfolio

Case study

Produkcja i wdrożenie 'Soczewkomatów' dla Szkla.com S.A.

Nasze innowacyjne rozwiązania odnoszą sukcesy na rynku.
Urządzenia INETMEDIA System wraz z dedykowanym oprogramowaniem zostały wdrożone pod nazwą 'soczewkomaty’ w firmie Szkla.com S.A.

Szkla.com S.A. jest właścicielem największego w Polsce internetowego sklepu z soczewkami oraz wielu sklepów internetowych działających w innych krajach Europy.
Soczewkomaty stały się najbardziej zaawansowanym technicznie urządzeniem wykorzystywanym w dystrybucji produktów konsumenckich w branży optycznej. Lokalizowane głównie w centrach handlowych soczewkomaty są dla spółki Szkla.com elementem strategicznego projektu rozwoju sprzedaży i dystrybucji wielokanałowej /omnichannel/.

Do tej pory blisko 50 wyprodukowanych przez nas urządzeń zostało rozlokowanych w różnych lokalizacjach w całej Polsce. W ciągu kilku miesięcy system vendingowy oparty na soczewkomatach zrealizował w sieci szkla.com kilka tysięcy transakcji. W związku z ogromnym sukcesem ‘soczewkomatów’ projekt ten ma charakter rozwojowy i stał się kluczowym elementem strategii dalszego rozwoju sieci sprzedaży i dystrybucji firmy Szkla.com.

Kolejnych kilkadziesiąt urządzeń mających wkrótce dołączyć do systemu jest w trakcie produkcji.

Soczewkomaty.pl
System sprzedaży

INETMEDIA Smart Sales

System zaopatrzenia

INETMEDIA Smart Supply

Zobacz nasz film Sprawdź